Повернення / обмін товару

Повернення або обмін Товару проводиться в порядку і відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» у разі, якщо придбаний товар не може бути використаний за призначенням. Згідно з нормативно-правового акта, про бажання зробити обмін або повернення Товару Покупець повинен повідомити протягом 14 днів з моменту отримання. Продавець має право запропонувати рівноцінний обмін на аналогічну продукцію, або з частковою компенсацій різниці в вартості виробів різної якості.

 

Поверненню підлягає виключно справний Товар належної якості, в непошкодженій упаковці, без слідів використання (подряпин, вм'ятин, відколів). Товар неналежної якості в разі неможливості використання за функціональним призначенням через наявність заводських дефектів / шлюбу також підлягає поверненню. До Товару, який повертається повинен додаватися повний пакет супровідної і фінансової документації.

 

Товари, виготовлені за індивідуальними розмірами і імпортовані на замовлення, а також перераховані в Постанові Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 року, поверненню та обміну не підлягають.

 

 

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

 

При відмові від Товару повернення грошових коштів здійснюється в розмірі вартості оплаченого Товару, тим же способом, яким Товар був оплачений протягом 7 (семи) робочих днів. Покупець має право в заяві вказати альтернативний спосіб повернення фінасово коштів, а Продавець розглянути можливість такої дії. Вартість послуг доставки, за винятком повернення бракованого Товару не підлягає компенсації.