Гарантия

Як виглядає офиційний Гар.талон Тека Україна і чому це важливо

Цей знак підтверджує, що обраний інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором (або краще дилером) ТОВ «Тека Україна» та продає оригінальну продукцію ™ Тека.

ТОВ Тека Україна -  єдиний офіційний імпортер ™Тека в Україні,  що здійснює транспортування, сертифікацію,  зберігання, дистрибуцію та обслуговування товарів ™ Тека на території України. 

У зв’язку з тим, що останнім часом в Україну потрапляє нелегальний товар, ми маємо за необхідне попередити Вас про наслідки придбання такої продукції.

Для того, щоб зробити правильний вибір та придбати якісну оригінальну продукцію радимо звернути увагу на наступну інформацію:

ВАЖЛИВО! Покупка сертифікованого товару у авторизованих дилерів, це не тільки 100% якість продукту,  а і цілий комплекс послуг,  захист від неякісних послуг  та їх наслідків.

 

 Купуючи НЕЛЕГАЛЬНИЙ ТОВАР

Купуючи ОФІЦІЙНИЙ ТОВАР

Товар потрапляє в країну шляхом придбання в прикордонних країнах, а не з завода-виробника.

В кожній моделі є відмінні риси, які адаптують її підконкретну країну (у кожній країні свій тип газу, тип підключення, напруги і частоти електричної мережі).

При користуванні в нашій країні виробом, що призначений для іншого типу газу / електромережі виникає ризик завдати шкоди майну чи здоров'ю.

Товар, завезений офіційним представництвом - ТОВ Тека Україна, призначений для використання  конкретно у нашій країни.

 

При неправильному транспортуванні і зберіганні (підвищена тряска, неналежні режими температури і вологості) виникає вірогідність пошкоджень товару, часто це приховані пошкодження, що викликають небезпеку завдавання шкоди майну та здоров'ю (в першу чергу вироби, призначені для підключення до водопровідної, газової магістралі, та електричної мережі).

ТОВ Тека Україна несе повну відповідальність за якісне транспортування та зберігання продукції. Обслуговуванням транспортної та складської логістики представництва займається німецький партнер, який сертифікований в системі якості ISO та забезпечує повний комплекс послуг згідно необхідних умов продукту.

Нелегальний імпортер дає фіктивну гарантію і не забезпечує технічною підтримкою виріб протягом усього терміну експлуатації. Завозить в країну тільки товар, та не завозить запасні деталі, витратні матеріали, які можуть знадобитися в процесі експлуатації.

ТОВ Тека Україна  надає 3 роки безкоштовного ремонту на продукцію, а також забезпечує повною технічною підтримкою і необхідними запасними частинами, аксесуарами і витратними матеріалами зі знижкою 50% при збереженні гарантійного сертифікату протягом усього терміну експлуатації виробу. 

 

Представництво ТОВ Тека Україна

- відповідає тільки за особисто імпортований товар

- постачає запасні частини та надає технічну підтримку тільки для офіційно завезеного товару і не надає їх, навіть на платній основі, для нелегального продукту.

 

Будьте уважні! Не купуйте нелегальний товар!

 

Запросіть сертифікат, що підтверджує його легальність та гарантує підтримку та обслуговування на території України.

 

Європейська книжка на усі країни не є дійсною на території України (там є сторінка «Україна», яка підтверджує що наша країна має офіційне представництво), але з метою захисту від нелегального ввозу, підробок товару та послуг, ТОВ Тека Україна видає власний Гарантійний сертифікат, який є підтвердженням того, що товар легальний, безпечний, сертифікований, та отримає належну підтримку та обслуговування.

Офіційний сертифікат

Має захиснуголограмута особистий номер-код, що прив'язується до кожного виробу та заноситься в базу Тека Україна, згідно дати вироблення та продажу.

Має бути повністю заповнений (внесена модель, заводський номер, що відповідають номеру та назві на маркувальній табличці, що нанесена на виріб, дату продажу, назву торгівельної організації та печатку).

Складається з 2 сторінок зі списком авторизованих сервісних центрів.

ukno uk3uk4